Jaký je váš názor na lidi...,

kteří si pořídí mazlíčka / pes, kočička / většinou k dětem, ty k němu přilnou a po pár měsících se ho nějakým způsobem z nějakého důvodu - a není to alegrie na srst - zbaví? Inspiroval mě příběh z útulku pro zvířata.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Lidé nějak ztrácejí cit ke komunikaci mezi sebou, natož pro spolužití se zvířaty. Je to tak.. Proto mám raději zvířata. :-(

Další odpovědi:

Zlatý

Z duše nesnáším, když někdo zvíře "naděluje". Pasuje ho tak do role hadrového panáka, kterého se dá kdykoli zbavit - a to bych trestala.
Nejde jen o to, že zvíře přestane lidi bavit. Ono vyžaduje péči a zájem. A s tím mají lidé problémy sami mezi sebou.
A navíc stojí peníze - krmení, veterina, poplatky...
Přídavky se na něj neberou a má svou hlavu.
Když někdo odepíše bez skrupulí partnera e-mailem nebo textovkou, hodí vlastní dítě do popelnice - co teprve to nebohé zvířátko.
Btw - Když jsem si kdysi brala jednoho z mých pesanů z útulku, moc se mi líbil jejich přístup. Lustrovali mne skoro stejně, jako kdybych chtěla adoptovat dítě. Za půl roku mne i doma navštívili, aby viděli, jak se ten chlupatý pumprdlík má. To byl úžasný přístup.

Zlatý

Podle mne toto soudný člověk neudělá. Jsem přesvědčen, že pokud si někdo požizuje psa, tak počítá s tím, že je to na cca 10 - 15 let, s tím, že to přináší i jistá omezení. A každý normální člověk když už má doma štěně 3 - 4 dny, tak ho pryč nedá a považuje ho za člena rodiny o kterého se musí starat

Pokročilý

Ty lidi vubec nechápu a nejvíc nechápu lidi co ty zvířata týraj apod... zabíjela bych za to!.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.