Avatar uživatele
anonym

Jaký je váš názor na lidi…,

kteří si pořídí mazlíčka / pes, kočička / většinou k dětem, ty k němu přilnou a po pár měsících se ho nějakým způsobem z nějakého důvodu – a není to alegrie na srst – zbaví? Inspiroval mě příběh z útulku pro zvířata.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4454 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Lidé nějak ztrácejí cit ke komunikaci mezi sebou, natož pro spolužití se zvířaty. Je to tak.. Proto mám raději zvířata. ☹

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Z duše nesnáším, když někdo zvíře „naděluje“. Pasuje ho tak do role hadrového panáka, kterého se dá kdykoli zbavit – a to bych trestala.
Nejde jen o to, že zvíře přestane lidi bavit. Ono vyžaduje péči a zájem. A s tím mají lidé problémy sami mezi sebou.
A navíc stojí peníze – krmení, veterina, poplatky…
Přídavky se na něj neberou a má svou hlavu.
Když někdo odepíše bez skrupulí partnera e-mailem nebo textovkou, hodí vlastní dítě do popelnice – co teprve to nebohé zvířátko.
Btw – Když jsem si kdysi brala jednoho z mých pesanů z útulku, moc se mi líbil jejich přístup. Lustrovali mne skoro stejně, jako kdybych chtěla adoptovat dítě. Za půl roku mne i doma navštívili, aby viděli, jak se ten chlupatý pumprdlík má. To byl úžasný přístup.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Podle mne toto soudný člověk neudělá. Jsem přesvědčen, že pokud si někdo požizuje psa, tak počítá s tím, že je to na cca 10 – 15 let, s tím, že to přináší i jistá omezení. A každý normální člověk když už má doma štěně 3 – 4 dny, tak ho pryč nedá a považuje ho za člena rodiny o kterého se musí starat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
773038948

Ty lidi vubec nechápu a nejvíc nechápu lidi co ty zvířata týraj apod… zabíjela bych za to!.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek