Avatar uživatele
Sandy

Jaký je Váš názor na instantní produkty?

Zajímalo by mě, jaký máte názor na různé omáčky, polévky, těstoviny a podobné věci „ze sáčku“? Mě osobně nevadí, šetří čas a jsou celkem dobré. I když instantní bramborovou kaši přímo nesnáším.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5149 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Když není vyhnutí,tak to hlad zažene.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Z velké části máte určitě pravdu, ale co instatní káva?, zde jsou přece kvalitnější značky velmi pitelné. A co třeba ledová káva neboli frapé?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Tak jako u vaření jde také o výrobce. Bramborová kaše špatně uvařená taky není to ono a některé z pytlíku jsou dobré. My doma neumíme rajskou a tak volíme pytlík a myslím, že je to lepší než kolikrát špatná rajská od kuchařky. V práci nám vozí rajskou z kuchyně a mě prostě nechutná a tak si ji nedávám. Přijde mi to jako sladká kaše s masem.
Jak říkám, různí výrobci, různé chuti a různá kvalita.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

U nás moc nefrčí, pouze vyjímečně polévka, ale bez glutamátu, chuť francouzské polévky mám prostě z děctví zažitou a občas je na ni chuť. Do jiných jsem většinou přidávala zeleninu ze zahrádky, vejce či nudle. Br. kaše mi nevadí, když se přidá dobré mléko a pravé máslo je moc dobrá a bez hrudek! Těstoviny jsme dříve využívaly na dovolené a manžel na cestách, když jezdil s kamionem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Fuj, to si radši dám chleba s máslem. Z těchto produktů je mi špatně. Čínských polívek jsem se přejedla, Polívky z pytlíku se hodí tak na noční směnu nebo po pařbě. Když nemusim tak to nejim.

Ano kafe 3v1 mám ráda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Jako mladá,nezkušená,do třiceti,jsem to jedla,ale když jsem zjistila,jak jednoduché je si to uvařit sama,mám tu jen několik „nouzovek“.Co používám extrudované je sojové maso,dobrota,nechce se vám po jídle spát,jako po pravém a netrávíte ho 36hod jako pravé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
faktor82

Záleží jak co. Vyloženě věci přímo ze sáčku, kam se jen přidá voda, čas sice šetří, ale výživná hodnota je minimální.

Naopak třeba hotové omáčky ve skleničce, tedy nedehydratované, ty už jsou mi sympatičtější…

Osobně se spíše těmto produktům snažím vyhýbat a používat čerstvé potraviny, ne vždy je to ovšem z časových důvodů možné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Asi i v tomto případě záleží jak které instantní. Ty polévky za 3 Kč asi nebudou nejlepší a ani je nekonzumuju. Až na světlé a velmi řídké vyjímky. Káva 3v1 se mi už také přepila a přestala mi chutnat,. Ale na frapéčko je instanční potřeba a v létě to je velká mňamka, ale zase to je o kvalitě.
Zkoušela jsem i instant. kaši s mlékem od Maggi a skvělá.
Také záleží na podmínkách. V běžné domácnosti, když je na vaření čas, tak bych to asi moc nepoužívala, ale teď mám barák rozkopaný ze 2/3, tak to řeším ohříváním jídla z rest.nebo právě instant. A na cestování také super. Kde jsou ty doby, kdy se tahaly v batohu těžké konzervy nebo byly jen přesolené polévky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Misak22

Čínské polívky a hrnečkové večer na zahřátí jinak ani ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Nevadí mi,ale nevyhledávám je.A názor na kaši máme stejný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek