Jaký je váš názor na bleskové odvolání ministra Pospíšila Václavem Klausem na návrh Petra Nečase?

To těm posledně zmiňovaným hoří koudel u zádele ?!
P.S. Některé názory jsem četl na novinky.cz

Nejlepší odpověď
anonym

Rozpočet podle mne výmluva, Pospíšil chtěl povýšit Bradáčovou a už to nestihl. Myslím, že to byl jeden z těch slušných politiků.

Další odpovědi
anonym

Většinou reaguji ne na to, co si myslím, ale tím, co vím.
A tentokrát mi kamarád poslanec z kuloárů potvrdil můj původní dojem, jenž jediný udeřil na hlavičku česílko.
Opravdu jde o klíčovou pozici vrchního státního zástupce v Praze. Původně se mu to pokoušeli rozmluvil, ale právě proto, že je Pospíšil férovej a hlídal si, aby nebyl nějakou špínou vydíratelný, sáhl Nečas na poslední chvíli na záchrannou brzdu schůdného technicistního řešení jeho překotným odvoláním.
Kydy o rozpočtu jsou jen formální, Klaus byl v obraze, proto rovnou kývl, což bylo předem sondováno.
Malá ukázka toho, že vůbec není podstatné co píší novináři, někdy jsou dokonce vědomými strůjci kouřových clon, realita bývá častěji jinde.
Jak praví klasici: „Všechno je jinak“ a „Lid chce být klamán“.
(O náladě netové veřejnosti názorně vypovídá diskuze na Novinkách).
Doplňuji:
http://zpravy­.ihned.cz/c1-56318700-pospisil-mel-na-stole-jmenovani-bradacove-na-misto-rampuly-necas-ho-ale-odvolal

mosoj

Zajímavé, spíš hnusné. Takže se ukazuje kdo je žába na prameni !!!
Ono totiž hrozí trestní stíhání téměř všem.
Doplňuji:
Co to přinese je jasné.

To musí mít ale velký strach,

anonym

Můj přítel senátor má na facebooku velmi zajímavé názory „z lidu“,ale jeho vlastní názor je tradičně poněkud jiný než názor ukřičených novinářů nebo ulice. A před chvílí mi volala kamarádka,že jede ke mně na návštěvu (pro třešně) a vzhledem k tomu,že se jedná o přední pražskou advokátku neodolala jsem a ptala se hned na její názor.Škoda,že nestihl jmenovat Bradáčovou.Ale jinak toho stihl dost.O tom se bude dokola mluvit,ale zvláštní je jak se jedná rychle,když se jde o vysoká koryta a posty…:D

anonym

Spíš se nabízí otázky: Co to vyřeší? Co to má vyřešit podle našich politiků? K čemu je to vlastně dobré?
Mám takové nejasné tušení, že odpověď bude jediná – NIC a K NIČEMU.
Bože,Bože – zase nějaký předvolební šum? A zase nějaké předhazování sousta voličům, aby zavřeli klapačky, popadli hlasovací lístky a u voleb udělali přesně to, co se od nich čeká, t.j. dali hlasy těm nejsilnějším, čili nejpotřebnějším, stranám, aby z nás mohly dělat dál voly.
Jak mně se to líbí, jak jsme zase najednou prudce akční!!! No ale co můžeme chtít, vždyť si ten cirkus platíme z vlastních daní. Já už vlastně ne, měla bych sklapnout, aby to s důchody nedopadlo ještě hůř.

hanulka11

akorát jsem to četla – no jistě toho moc věděl a to se jim nehodilo .....říká, že to vzal v klidu …no …jistě to na něj chystali delší dobu..

anonym

http://www.par­lamentnilisty­.cz/zpravy/Zna­me-pravy-duvod-odvolani-Pospisila-Planoval-podraz-na-Necase-237515

anonym

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/271666-pospisilovi-melo-zlomit-vaz-chystane-povyseni-bradacove.html

anonym

Podařilo se mu odvolat Rampulu, přezdívaného „zametačem“ a chtěl Bradáčovou (osvobozen tanvaldský důchodce za střelbu, mačetáři, Rath). Asi se jej chtěli zbavit, neboť nebyl loajální Nečasovi a Bradáčová na dovče, takže honem, honem. A Parkanová by mohla něco vykecat.

mosoj

Parkanová nezazpívá. Oni ji té imunity nezbaví !