Pokročilý

Jaký je váš názor na anální sex?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Kolesa, šel si po svém. Zobl si tabletky a nezáviděl. Všichni si dovedeme představit, jak nad plavajícími ženami honíš. A ufonka používáš jako nafukovací pannu. Tak se prober a kresli si díry se závitem pro šroub. I když nezvládneš ani tuto banalitu.

Další odpovědi:

Jakékoliv sexuální praktiky, které se zúčastnění (jeden, dva,tři a více) rozhodnou dobrovolně provozovat jsou možné. Pokud se jednomu z partnerů cokoliv, byť jen trochu příčí, nedoporučuje se ústupek nebo podřízení se z jakýchkoliv důvodů, protože zvláště v této oblasti může i malé sebezapření napáchat ohromné škody ve vzájemném soužití i na psychice dotyčné osoby. Takže můžeš dělat cokoliv, pokud je ti to příjemné a totéž platí o partnerovi. Pokud se jedná o "experimentování" v dané oblasti, je třeba si dohodnout nějaký "signál", kterým dá partner najevo, že nadále nechce pokračovat a druhá strana to musí akceptovat.

Zlatý

Můj názor je pozitivní :-)

Zlatý

Je to asi módní záležitost, ale přeci jenom konečník a střeva jsou trochu citlivější část těla. A nezřídka se tam nasbírá dost bakterií. Mimochodem - proč zemřela ta znásilněná indka v minulých dnech. Moc se to nepsalo, ale jednou jsem postřehl, že měla poškozena střeva - a zřejmě následovala prudká infekce organismu. Ale je to víc domněnka.
Nicméně - občas v přírodě musím do prostor kde se scházejí homosexuálové. To co vidím na zemi mne v tento druh sexu nevyzývá. To raději do díry po suku v plaňce plotu.

Zlatý

Já na tom nic nechutného nevidí, nemám nic proti. Když se to někomu líbí a dělá to dobrovolně, proč ne.
Michal Kolesa: Od prasete to zrovna sedí. Odejděte prosím z tohoto serveru pryč.

Stříbrný

M.K. To právě nedělají prasata, to dělají jen lidi - a ptáci :-D. Všechny ostatní živočišné druhy, snad ještě kromě šimpanzů bonobo, používají sex jen na rozmnožování. I ti ptáci, ale ti si holt nevyberou, musí análně, jinak to nejde ;)

Zlatý

to dělají jenom "prasata"

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.