Jaký je váš názor?- „kamarád“

Potkala jsem kluka se kterým si skvěle rozumím ale fyzicky mě vůbec nepřitahuje…jak to udělat abychom byli jen kamarádi? On by chtěl něco víc ☹ Nevím jak mu to dát najevo, bojím se že ho ztratím což nechci protože si fakt dobře rozumíme…Sakra­..Jsem povrchní? Jaké s tím máte zkušenosti?

Nejlepší odpověď
tuCZek

Řekni mu to.
Pokud budeš otálet,budeš ho v jeho „omylu“ jen utvrzovat a nakonec by to mohlo přerůst v nenávist.

Další odpovědi
hanny 2

Promluv si s ním a řekni mu to.Nejdřív se možná naštve a urazí /mužská ješitnost/,dej mu čas,ať si to nechá projít hlavou.Ale kdo ví,třeba ta jiskra jednou přeletí,i takových případů znám dost.

LaDy MuSiC

Určitě to před ním nějak neskrývej. Samozřejmě mu to musíš říct. Měla by jsi mu říct, že nechceš aby jste „zatím“ byly něco víc. a že si s ním opravdu dobře rozumíš, ale nechceš ho ztratit, nebo mu nějak ublížit. A jak už tady někdo napsal, tak jo možné i že mezi vámi nakonec něc bude 🙂