Bronzový

Jaký je váš názor či stanovisko ohledně HA (hormonální antikoncepce) a užívání HA u žen, případně v budoucnu u mužů?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

burak, počkej. Ženy mají prsa a tak jim rostou, ale mužům by možná rostlo něco jiného :-)

Další odpovědi:

je to věc každé ženy zda jí budou či nebudou užívat,jen by mě zajímalo jestli i na muže bude mít vedlejší účinky,růst prsou,víc chlupatí a menstruaci

Bronzový

Není to jen o té antikoncepci,ale také o pravidelnosti,slabší menstruaci a méně bolesti.Všechno má své pro a proti.Proč by nemohli muži užívat hormonální antikoncepci?Klidně ano,ale nejlépe tak jednou za měsíc a ještě na zazvonění.Nechci se nikoho dotknout,to říkal jeden můj kamarád.Kdyby to prý bylo na chlapech,tak je absolutní přelidnění.

Pokročilý

U zdravé ženy je to dobré řešení, naopak HA pomůže mnohým i s dalšími problémy. Osobně již nesouhlasím s příliš dlouhodobým užíváním, jelikož znám případy, kdy ženám HA zničila játra a žlučník.
HA u mužů si v současné době představit ani nedokážu a asi bych z toho neměla dobrý pocit- spoléhat se na muže, že si každý den vzpomene vzít si prášek, bych nechtěla :-). Jsem radši, když to mám ve vlastních rukou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.