Gorouš

Jaký je Váš ideál?

Jaký je Váš ideál krásy? Popište postavu, charakter, oči, vlasy,… Nebo na kráse nezáleží? Milujete nespoutané jeskynní divochy/divošky nebo klidné citlivé romantiky/roman­tičky?
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi, všichni dostáváte palec.

Nejlepší odpověď
BEAES

Zajímaví jsou muži, co mají charisma, spíše štíhlejší postavy, na vlasech a očích nezáleží. Důležitá je povaha. Smysl pro humor, nesobeckost a pozitivní přístup k životu.....atd.

Další odpovědi
lorja

Nezáleželo mi nikdy na tom,jakou má muž barvu vlasů nebo očí.Ani nějaké to kilo navíc nehrálo roli.Přesto mi musel být sympatický. Ale pokud byl menší než já,neměl u mně žádnou šanci.

ReHu

Napsala bych to stejně jako lorja.

Spiritus

kdysi mi bylo v horoskopu napsáno-střez se černých očí-tak se jim vyhýbám;jinak nej je takej střed

Vero

C H A R I S M A! a pak už mi je najednou všechno jedno… ! :)

AVATAR666

co to tu dáváš za blbosti?
Doplňuji:
dejte mi pokoj

Zungu

Tak můj ideál je černovlasý opálený kluk s hnědýma očima.Trochu vypracovanou postavu,ale né zas jak rambo.A hlavně,po­zorný,milý,klid­ný romantik.