Rokio

Jaký je váš čistý příjem z investování?

Teď nemám na mysli příjem ze zaměstnání či z živnosti, nebo pasivní příjmy, ale příjmy z investování.

Mám na mysli např.

  • příjem z cenných papírů (akcie, dluhopisy, směnky, pokladniční poukázky atd.)
  • příjem z investičních fondů
  • příjem z nemovitostí – nájem
  • navýšení hodnoty komodit (např. zlata, stříbra, ropy atd.)

POZNÁMKA: Ptám se na váš ČISTÝ příjem, tedy příjem po odečtení výdajů.

Nejlepší odpověď
dudu

méně než 25 Kč

Podobné dotazy lze přirovnat k otázce položené např. kolegovi v práci: „všude se povídá, že Ti zahybá manželka, je to pravda“?

Další odpovědi
Anikitos

více než 2.000 Kč

Nechápu, co každém vadí na tom, když položíte otázku takového typu jako je tato (moc osobní, důvěrné). Každý na to hned? ”To tady psát nebudu,” ”Do toho ti vůbec nic není.” Možná to tak je, ale upřímně co na tom, když se Vám otázka nelíbí anebo nechcete, aby Vaši odpověď, ve které o sobě podáváte nějaké osobní informace, někdo znal, tak na ni vůbec neodpovídejte a nebude nijak narušovat Vaše soukromí!

Drap

více než 2.000 Kč

Chybí jiná možnost. To jaký má kdo příjem , ať už je z čehokoli, je naprosto privátní informace a už jen se na to ptát, nesvědčí o slušném vychování a zdravém rozumu.

Emefej

více než 2.000 Kč

Běžím naskenovat své daňové přiznání, potom ho zde i s kompletním účetnictvím a výpisy z banky zveřejním. Bude ti to tak vyhovovat?

Smode

více než 2.000 Kč

Nevím proč někteří dělají z peněz pořád nějaké nevhodné démonizované téma o kterém „je přece neslušné hovořit“? Vždyť je přece všichni používáme. Málem o sexu se cizí lidi baví mezi sebou víc narovinu než o penězích(!) Absolutně netuším proč někomu vadí když se na tohle někdo zeptá? A dodnes mi popravdě nikdo dostatečně nezdůvodnil co je na mé případné otázce ohledně příjmu tak strašlivě závadného. Když nechci tak prostě neodpovím a je to. A nebudu si přece člověka co se zeptal dobírat, ne? Navíc pokud jsem četl správně jsme v rubrice „Investování“. Až budeme v rubrice jídlo a někdo se zeptá na nějaký recept tak mu přece taky nenapíšeme: „Recept na toto jídlo je tajný – to by jsi měl vědět. A není slušné že se na to tady ptáš“

ivzez

méně než 25 Kč

0 (slovem „nula“) Kč.

Neinvestuji…

Lamalam

více než 2.000 Kč