Pokročilý

Jaký je váš...

...nejoblíbenější čaj?
Doplňuji:
pro zvědavky:)->můj oblíbený je skoro jakýkoliv oxalis,takže všelijaký směsi,od bílého po černý,přes citronku a údolím máty..:)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

jakýkoliv...když je i slivovica..

Další odpovědi:

Zlatý

anýzový, ale musí na něj být chuť a nálada. Jindy bodne obyčejný černý s citrónem, jindy třeba jasmínový...

Zlatý

Já mám nejraději čaje od fy Apotheke. Nejvíc mně chutná kombinace - malina a brusinka, případně borůvka a brusinka.
Jinak piji čaje bylinkové.

Zlatý

Slim line,chutná a zároveň patří mezi nejlepší spalovače tuků.Příznivě ovlivňuje činnost srdce,snižuje fizickou a psychickou únavu.

Zeleny s mirou a s koreni vyluhy obcas,kdyz mi je ouvej-jinak moc nemusim.

Zlatý

Černý čaj s citronem, zelený, i bylinky. Nemám ráda ovocné. A váš?

Bronzový

Já mám ráda silný černý čaj a granulované čaje,hlavně citronový,a někdy si uvařím fenyklový..

Zlatý

Mám rád obzvlášt v zimních měsících černý čaj s citronem a oslazený medem.

Bronzový

Nejoblíbenějším čajem se může stát směs bylin po kterých slídíte po vlnách internetu. Které si sama namícháte. Ve výběru mě může pomoci znalá prodavačka čajů. Svými dotazy ji bombarduji aby mě přesvědčila že se to dá opravdu pít. Že nejde o koření do masa (Dobromysl). Účinky čaje mohou ukázat jak na tom jsem, co potřebuji a co mě vyhovuje. Určuji povahu čaje. Čaj je dobrá věc:-)

Zlatý

Můj nejoblibenější čaj je ted Spiritus momentálně Černý čaj s citronem .Jinak ještě piji zelený s broskvovou příchutí ,Zimní požitek to je pomerančový,a ovocný.

Bronzový

cejlonský černý sypaný, čínský zelený sypaný, japonský jasmínový zelený sypaný, to jsou oblíbené čaje které střídám

Pokročilý

No přeci ranní čaj :-)), kdo neokusil, nepochopí .. je to droga.. čaj, kterej musím mít furt :D

Stříbrný

Můj čaj a recept k tomu:šípkový čaj s citronem a do toho slivovici a zároveň je to i lék.

Bronzový

4aje moc nepiju,ale když už tak černý čaj s mlékem a při nachlazení mateřídouškový-z náší louky za domem:-)

Pokročilý

Hodně piji černý čaj, ten nic nezkazí:-),ale občas si dám nějaký dobrý ovocný čaj.

Zlatý

Podle nálady, času a chuti. Ale vždy kvalitní. Kvalitní nepotřebuji sladit - vyjma černého. Jemča mě neoslovila.
Někdy černý s citronem a cukrem.
Zelený - na ten ráda klid a pohodu.
Ovocný - když je chuť,
Bylinkový, někdy pouze "vymáchám" zázvor.
A různé směsi :-).
A nezapomínejme na kvalitní vodu :-).

Bronzový

Když mám čajovou pohodičku,ráda si uvařím do konvice kvetoucí čaj.Chutná a ještě i potěší oko.Běžně piji čaje zelené i černé,taky ovocné.

obyčejný s citronem :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 840
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 479
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.