Spiritus

Jaký je váš…

…nejoblíbenější čaj?
Doplňuji:
pro zvědavky:)->můj oblíbený je skoro jakýkoliv oxalis,takže všelijaký směsi,od bílého po černý,přes citronku a údolím máty..:)

Nejlepší odpověď
fiurasek9

jakýkoliv…když je i slivovica..

Další odpovědi
quentos

anýzový, ale musí na něj být chuť a nálada. Jindy bodne obyčejný černý s citrónem, jindy třeba jasmínový…

annas

Já mám nejraději čaje od fy Apotheke. Nejvíc mně chutná kombinace – malina a brusinka, případně borůvka a brusinka.
Jinak piji čaje bylinkové.

aramah

Slim line,chutná a zároveň patří mezi nejlepší spalovače tuků.Příznivě ovlivňuje činnost srdce,snižuje fizickou a psychickou únavu.

anonym

Zeleny s mirou a s koreni vyluhy obcas,kdyz mi je ouvej-jinak moc nemusim.

1popelka1

Černý čaj s citronem, zelený, i bylinky. Nemám ráda ovocné. A váš?

Džanička

Já mám ráda silný černý čaj a granulované čaje,hlavně citronový,a někdy si uvařím fenyklový..

ten který je

Mám rád obzvlášt v zimních měsících černý čaj s citronem a oslazený medem.

fortin

Nejoblíbenějším čajem se může stát směs bylin po kterých slídíte po vlnách internetu. Které si sama namícháte. Ve výběru mě může pomoci znalá prodavačka čajů. Svými dotazy ji bombarduji aby mě přesvědčila že se to dá opravdu pít. Že nejde o koření do masa (Dobromysl). Účinky čaje mohou ukázat jak na tom jsem, co potřebuji a co mě vyhovuje. Určuji povahu čaje. Čaj je dobrá věc:-)

panenka

Můj nejoblibenější čaj je ted Spiritus momentálně Černý čaj s citronem .Jinak ještě piji zelený s broskvovou příchutí ,Zimní požitek to je pomerančový,a ovocný.

nabubindes

cejlonský černý sypaný, čínský zelený sypaný, japonský jasmínový zelený sypaný, to jsou oblíbené čaje které střídám

Chandler

No přeci ranní čaj 🙂, kdo neokusil, nepochopí .. je to droga.. čaj, kterej musím mít furt :D

oskar

Můj čaj a recept k tomu:šípkový čaj s citronem a do toho slivovici a zároveň je to i lék.

martina1

4aje moc nepiju,ale když už tak černý čaj s mlékem a při nachlazení mateřídouškový-z náší louky za domem:-)

Lucy13

Hodně piji černý čaj, ten nic nezkazí:-),ale občas si dám nějaký dobrý ovocný čaj.

ReHu

Podle nálady, času a chuti. Ale vždy kvalitní. Kvalitní nepotřebuji sladit – vyjma černého. Jemča mě neoslovila.
Někdy černý s citronem a cukrem.
Zelený – na ten ráda klid a pohodu.
Ovocný – když je chuť,
Bylinkový, někdy pouze „vymáchám“ zázvor.
A různé směsi 🙂.
A nezapomínejme na kvalitní vodu 🙂.

lorja

Když mám čajovou pohodičku,ráda si uvařím do konvice kvetoucí čaj.Chutná a ještě i potěší oko.Běžně piji čaje zelené i černé,taky ovocné.

Iveťák

obyčejný s citronem :)