hanny 2

Jaký je u vás aktuální stav počasí?Myslíte,že se vyplní předpověď?Mají být bouřky a teploty mají klesnout až k 0°C.

Vůbec se mi nechce uvěřit,že by se mělo tak strašně ochladit,i když „zmrzlí muži“ si to „vyberou“ každý rok!
U nás v Brně je momentálně jasno,začínají svítit hvězdy a je 22°C.

Nejlepší odpověď
anonym

U nás je venku momentálně tma a nádherné počasí.

Další odpovědi
briketka10

v Pardubicích/Dou­bravicích aktuální teplota 25°C vidím večerku a obloha jasná není zatažená..
možná přijde něco v noci celý den jsem běhala po městě, bylo dusno odpoledne na zahrádce taky..
mám balkónový dveře na zahrádku dokořán vzduch je na zhebnutí raději jsem si všechno zabezpečila před ňákou tou kalamitou..
minule mi ta bouřka s vichrem „odfoukla“ i cihlu s polystyrénový boudičky s víkem a celá se válela po zahradě, spává v ní můj kocourek napršelo do ní a navlhlo seno uvnitř ☹
Doplňuji:
tak to přišlo ve 4 hoďky mě vzbudila bouřka a rychlá průtrž, vždy mi tou rychlostí ten slejvák tříská o protipožární zídku na střeše a okapy to je pokaždý rachot, že se někdy nedá ani spát, uvařila jsem si kafíčko, nevím jestli půjdu ještě do peřinek, snad mě to skolí ..
zima venku podle meteorologů není teploměr ukazuje 20°C ale stále mírně prší..
je půl sedmý a ještě nespím mrknu na nějakej film..
kdo právě vstáváte tak tomu přeji krásné dobré ráno 😁

hanulka11

za Benešovem- černo zvedá se vítr ,asi něco přijde je 27st
Doplňuji:
tak bouřka nepřišla, ale v 5h ráno začalo pršet a prší do teď , ale tak rozumně , žádný přívalák- všem přeji klidný a pohodový den

tom004

Č.Krumlov 20C,polojasno. Zmrzlíci se zatím chovají slušně. 🙂

bolak

http://www.me­teopress.cz/#sm=0-0
http://www.chmi­.cz/files/por­tal/docs/mete­o/rad/data_jsrad­view.html

PS: hvězdy „svítí“ neustále, patrně chtělas říct že začíná být tma… :)

Drap

Severně od Brna, pošmourno, problikávají hvězdy, dusno, teplo.

aramah

Vysočina 15°
Snad se předpověď nesplní..

venkovan

K nám se něco blíží – slyším nějaké hřmění a hrachovou kaší jsme dnes ani včera neměli.
Zítra to bude asi nepříjemné – máme pro veřejnost celodenní akci pod širým nebem.
I když – dobře omoklá slečna – pokud je i správná venkovní teplota, není zas tak nepříjemné.

honza19hk

Hradec Králové ,22:52 oblačno až zataženo, dusno,22°C,čekám bouřku tak doufám že příjde,venku se nedá bejt a to sluníčko dávno zalezlo.