Džanička

Jaký je u nás nejvýhodnější,a nejlevnější mobilní operátor?

Představte si že podnikáte,jakého by jste zvolily operátora,když budete věčně volat do všech sítí a na pevnou linku.

Nejlepší odpověď
anonym

Já bych si dovolil domnívat se,že je to v holé podstatě jedna banda.
Jeden za 18.............
Určitě nejsou domluveni.

Další odpovědi
Toruk

Pro podnikání je myslím dobrý Vodafone. Má tarif „neomezené volání do všech sítí“ za asi 2500Kč/m . Přesně nevím, četl jsem o tom před půl rokem.
Teď se dívám, Telefonica O2 má neomezené volání za 2400Kč/m
http://www.mo­bilmania.cz/bles­kovky/o2-pro-firmy-neomezene-volani-uz-za-730-kc/sc-4-a-1121931/defau­lt.aspx

Hudler

Přiklonil bych se k Vodafonu. Dokonce teď je speciální nabídka 400 minut s internetem za 947 Kč (Po svém).
Neomezené za 2 700 Kč.
O2 Podnikání XXL 900 minut za 2 030 Kč.
O2 Podnikání XL 600 minut za 1 260 Kč.
Pro přechozí tarify platí: Neomezené volání do mobilní sítě O2 a na pevné linky v ČR od 9 do 17 h.
O2 NEON XXL Volání do všech sítí v ČR za 3120 Kč.
O2 NEON XL 600 minut za 1 600 Kč. +Volání v síti O2 zdarma.
U všechny ceny u tarifů O2 jsou, po přechodu k O2 v Eshopu.
T-mobile: neomezené volání 2 793 Kč.

Tom 119

Díky bohu, že už neomezené tarify – volání do všech sítí + internet klesly pod 490,– Kč :) že už nestojí 2500,– jako před lety .o) http://Cenyvo­lani.cz