ela2

Jaký je tvořivý učitel?

Nejlepší odpověď
annas

Neuvedla jste, o který stupeň školy jde. Aspoň tedy obecně – využívat názornosti, obrázky, modely, pracovat s čítankou, sešity, navozovat konkrétní situace, aktualizovt, zadávat skupinové i samostatné úkoly. Referáty z vlastní četby, diskuze k tématu atd. Zkrátka – zapojit všechny smysly.

Další odpovědi
martina1

Myslím,jako naše učitelka ve školce.Děti ji milují,vymýšlí pro ně různé výlety,vyrábějí krásné věci,malují úžasné obrázky.Dělají dárečky pro rodiče a jednou měsíčně máme divadelní scénku pro rodiče.Letos jezdila s dětmi na kurz plavání a v zimě budou chodit lyžovat.Chystá se i práce s keramikou.Má teda i jednu malou chybičku,která mi občas vadí-chodí s nimi ven ikdyž padají trakaře:-( Jinak je ale myslím tvořivá a plná trpělivosti.