K.liska

Jaký je trest za nasbírání12-ti bodů a lze jej zmírnit?

Nejlepší odpověď
panenka

Pokud nasbíráš 12 trestných bodů přijdeš na rok o řidičák

Další odpovědi
anonym

ukamenování? já nevím jsem zlatá a tím pádem můžu udělit neomezený počet palců a díky tomu toho i využívám,když se podíváte tak se je snažím dávat všem.není to snad jedno kdo má kolik bodů? není lepší se tady spíš bavit,vklidu odpovídat

Miroslavst

Odebrání řidičského průkazu vám hrozí.
Ale pokud to není kvalitní odpověď, tak nic, no.

Mili @

Za body hrozí tresty???? No to jsem teda nevěděla…
Třeba trest smrti…?
Ale já se tu chodím taky bavit a něco se i dozvědět…!

hanulka11

zde byla o tom diskuze http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/rizeni-bez-rp-jaky-hrozi-trest

kapka

Buraku, to je otázka o autech. 😁
O trestných bodech za přestupky při řízení vozidla. Ale to neva. Hlavně, že je sranda. 😁

dejv.s

po dosažení 12ti nebo více bodu Vám řidičák bude odebrán. A to na rok. Po roce musíte v autoškole obhájit každou skupinu kterou chcete vrátit zpět. A samozřejmě zaplatit!! Pokud vám řidičák seberou a nedosáhnete 12ti bodu tak vám řidičák vrátí bez autoškoly. Zjednodušeně asi vše. Trest je daný zákonem 361 a zmírnit nelze!!

cukrar

jak jednoduché!!
http://www.bo­dovysystem.cz/Jak-ziskat-zpet-ridicsky-prukaz/

více jak rok bez řidičáku, těžké peníze,
nelze zmírnit!!