Ewíík

Jaký je toto Film ??

Hledám film jehož obsah vám popíšu ale bohužel jsem ho viděla před 5 lety tak nevím jestli to někdo bude vědět .. Ten film je o dvou chlapcích cca. 18 let kteří dělají do počítačů , jsou to programátoři a velice dobří.Osloví je jedna firma aby pro ni udělali nějaký program ale přijme to jen jeden a ten druhý na tom ale stále pracuje … Když to ten druhý zjistí přijdou ho zavraždit dva muži .. |Prvnímu to samozřejmě dojde a snaží se najít nějaký vysílač signálu (nevím proč) Nakonec ho najde v té jeho firmé před školkou v soše myši … A dál si nic nepamatuji :-/ Jaký je to film prosím ?

Odpovědi
iceT

Je možné,že je to film Elita?

http://www.csfd­.cz/film/15377-elita/

Geniální mladý programátor Milo Hoffman (Ryan Phillippe) dostává od charismatického milionáře Winstona (Tim Robbins) nabídku pracovat pro jeho mocnou softwarovou společnost. S vidinou velikých peněz a na naléhání své přítelkyně (Claire Forlani) prestižní místo přijímá. Zpočátku všechno vypadá ideálně, ale postupem času Milo pochopí, že některé praktiky společnosti jsou vyloženě zločinné. Potvrdí mu to i přitažlivá kolegyně Lisa (Rachael Leigh Cook) a Milo se rozhodne rozplést pavučinu machinací, kterými Winstonovi lidé potírají konkurenci. Je vůbec možné, aby pouhý programátor uspěl v boji s nelítostnou korporací a svůj pokus o odhalení pravdy přežil?