ivosek2

Jaky je to pocit kdyz huli te marihuanu?

Nejlepší odpověď
gecco

…„huli te“…???
;-D
Proč se ptáš, když už jsi začal?

Další odpovědi
www

Zkušenosti uživatelů se liší. Více najdeš po registraci zde:
Doplňuji:
Pokud se ti to nepodaří, hledej Enpsyro.
Osobní zkušenost mám minimální.

Zdroj: www.biotox.cz/

suaeda

Zkušenosti nemám a ani jsem nikdy drogu s obsahem THC nepotřeboval. Osobně mi úplně stačil běžně dostupný jed CH3CH2OH.

arygnoc

mám pocit, že som na najlepšej ceste k zblbnutiu.

;-Q

FatalAnonym

Osobně jsem marihuanu zkoušel 3× ve 14-ti letech.
Po prvé … Nic
Po druhé … Nic
A po třetí jsem se z toho málem po****. Po těch dvou pokusech kdy to se mnou nic neudělalo, jsem si potřetí dal fakt hodně a po 5-ti minutách jsem měl pocit, že neustále padám dozadu na záda a že omdlím, začal jsem mít strašně sucho v puse a necítil jsem jazyk a všechno se mi tak nějak přibližovalo a oddalovalo.
Po této zkušenosti jsem si slíbil, že už nikdy v životě nezkusím žádnou drogu a to jak lehkou, tak i těžkou.
Možná někomu to dělá dobře… Ale dopředu ti říkám, že z toho můžeš být taky dlouhou dobu v šoku.

Nevíteto?

Pravděpodobně otupělý, ospalý, roztlemený, zapomětlivý a hladový… emh tipuju. 🙂