Eloška

Jaký je to pocit být sražen autem?

Jaký je to pocit být sražen autem, které jede 50–60km za hodinu?

Nejlepší odpověď
mosoj

Nevím, od té doby co mě srazilo auto jsem mrtvý.

Další odpovědi
Bumbes

Asi podobný jako když vás nabere na rohy rozběhnutý býk (nebo jiný tur)…

kapka

Osobně jsem to naštěstí nezažila, ale manžela kdysi srazila na silnici Avie, naštěstí to nedopadlo až tak zle, žije a bez trvalých následků. Jen si na nic nepamatuje. Poslední vzpomínka je, jak jde asi 100 m od místa nehody a pak, jak se hrabe z příkopu a pere se s někým, ať ho nechá být, že musí do práce. Že se něco stalo mu došlo až po chvíli, ale museli mu to popsat. Takže pocit ze samotné srážky v jeho případě žádný. Snad jen následné pocity, když se viník nehody nikdy vůbec nezajímal o jeho další zdravotní stav. A ani nezaplatil náhradu škody, kterou mu určil soud /pouze zničené oblečení/. Muselo by to jít k soudu znovu a to už manžel nechtěl řešit.