ten který je

Jaký je to druh houby?

Při dopolední procházce jsem našel tuto houbu.Dokážete určit druh?
http://img.na­dapenny.com/t20/111­87/nadap083527141­770231.jpg

Doplňuji:
A ještě tuto houbu.
http://img.na­dapenny.com/t20/111­87/nadap083529594­481231.jpg

Nejlepší odpověď
hanulka11

muchomůrka růžovka-masák
výborná houba

Doplňuji:
tu bych nebrala to je spíš nějaký choroš – nejspíš nejedlý my ho tedy nejíme ani nesbíráme

Další odpovědi
anonym

Jezisimaria !! Z dnesniho : " ten ktery je " bude zitra : " ten ktery byl " !!!!!!!!! -iv-

tom004

Jo,a ještě tak 4–6 takových kousků,už je peču,a plním našlehanou Nivou. :)
Doplňuji:
Asi choroš,některé druhy jsou jedlé,ale mladé plodnice.

www

Co se týká té 1. Choroš, nedokážu určit, mrkni sem:
www.google.com/m?q=Cho­ro%C5%A1&clien­t=ms-opera-mini&channel=new
Ta 2. mom
Platí 1., v každém případě ne růžovka !

hanulka11

  • iv- to není včera ,dnes a zítra-hihihi

ten který je

Dámy nechcete přijít na smaženici?:-DD

anonym

S vami tady vsemi tedy urcite ne. ! A po lete tu zustanu asi na odpovedich sama !!
Ten ktery je , odprisahnete mi tady , ze ty prasivky jist nebudete. ! -iv-

ten který je

Přísahám že je jíst nebudu-já si dám raději vepřový řízek.:-)

hanulka11

masáky jsou na smaženici škoda udělejte si biftečky

hanulka11

ani jsem nepoděkovala za pozvání-díky moc

ten který je

Není zač.Že je to masák jsem taky tipoval.

hanulka11

masák má většinou červivou nohu , ale není nad větší pochoutku

a pro -iv- to není prašivka

anonym

Ja se divim , ze ta Hanulka jeste zije . ! 🙂