Avatar uživatele
vysmátej

Jaky je to byt chudy ?

Vydelavam pres 80tis mesicne, takze jsem urcite bohaty. A ted otazka pro ty, co maji mizerny zivot. Jaky je to pocit brat 20 a mene tisic ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 3494 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Být chudý?
😉
To je parádní…
___
Být chudý duchem je tragedie, běž se oplakávat…
😛

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Funna

napsala bych ti „běž do prdele“ s takovou debilní otázkou…ale nesmím být vulgární…tak jen…trhni si nohou, egoisto…
a už bys mohl vědět, že to důležité si ani za prachy nekoupíš…a tobě to zřejmě chybí, když tu potřebuješ ventilovat svoje problémy…viz minulá smazaná otázka…fakt jsi chudák…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Člověk může být bohatý i bez těch iks tisíc nad průměr, což ještě asi nevíš 🙂
Peníze nejsou vše, což dokazuje mj. i tvoje otázka. Nepochopitelné? Ale je to tak. Být chudý duchem je často horší, než být třeba zcela bez peněz. Jenže to je tebe asi příliš složité ☹
Doplňuji:
Lidí s podobnými otázkami znám několik, ale dnes jsou rádi třeba za to, že jim ‚blbej‘ zedník ze stavby (se kterým se málem štítili komunikovat, koupí pivo. Tak dlouho totiž machrovali s penězma, nic jiného neuznávali, dokud nedopadli v honbě za penězi dalšími na hubu a díky svému přístupu a blbosti přišli o všechno.
Mám pocit, že aspiruješ také tam 😉

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Odhaduji tě na 8 tisíc, a bydlíš v hotelu „maminka“ – a tam už zůstaneš…tam budeš i ve čtyřiceti :DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

A to se chlubíš nebo si stěžuješ???
I lidé s 20000 mohou být bohatí,pokud nemusí živit rodinu a platit nájem.
By mě zajímalo jak vysoký nájem platíš se svými 80000,a hlavně kolik měsíčně ušetříš?
Radši mysli na zadní kolečka ,o práci můžeš snadno přijít,stejně tak o další možnost vydělávat a pak už tak bohatý nebudeš,pokud nezmoudříš…kapišto?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Kromě toho,co tu napsali ostatní,ti chci ještě říct,že i takoví "vysmátí "chlubílkové,jak jsi ty,mohou onemocnět nemocí,na kterou je i medicína krátká /a to nemyslím jen rakovinu/, a budou ti všechny peníze úplně k ničemu -. viz jeden bývalý nejmenovaný politik Standa!
Kromě toho můžeš přijít o práci tak rychle,že se ani nebudeš stačit divit!
Chytří lidé se svými výdělky nechlubí!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Smutná je jedna věc: je bohužel běžné, že takové peníze vydělávají ubožáci, kteří prodávají různé pochybné produkty – je jedno, jestli jde o hrnce nebo investiční životní pojištění – a je to hodně smutné, protože to jsou peníze oškubané na jejich zákaznících bez jakékoliv přidané hodnoty …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Většího chudáka jsem ještě nepotkal.
Doplňuji:
Nicméně jsi žabař. Mám spolužáka a ten již v roce 2006 bral 35 euro na hodinu.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beruskaa

Jestli si myslíš být chudý když dostáváš 20000kč tak to bravo!! Rodiče vydělávájí dohromady nějakých 60000kč a nehraji si na bohátého.. Kapesné mám 200kč měsíčně a mobil jako každý jiný… Ale můžem mít na co si vzpomenem ale nemáme protože žijeme jako každý druhý. Takoví lidé jako vy jste na ránu..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Proč se ptáš, když to víš ? 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Když si teda tak bohatej, nechceš mi půlku jedné výplaty věnovat? -.-
Co sis myslel? že ti tady budou všichni psát jak je to nahovno a ty z toho pak budeš mít radost? že ty si bohatej a že se ostatní maj špatně? Tak na to zapomen, radši budu chudá jak kostelní myš, než abych byla jako ty

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Je to paráda, už jen z důvodu, že tě logicky nic nenutí dávat takové stupidní a pro část obyvatel i urážející otázky, jako je tato frajere vysmátej ))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HonzikPernik

Super to je kámo :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elos

Být opravdu chudý je když si bezdomovec a nemás třeba nohu. Zkus si týden nemýt, nejíst, chodit po ulici a zebrat lidi. Ani nemáš představu jaký to je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

I kdyby si zde někdo dělal legraci nebo kdosi byl opravdu blbej, obsah valné části příspěvků je až zarážející. A sice svoji otevřenou zlobou a nerudností. Hodně toho na zdejších stránkách od února 2010 pamatuji, ale čeho je moc, toho je příliš. Takto se přece chová jen rozlícený dav a lůza. Co jsme zde probůh nyní za sešlost?!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Možná tady jsi bohatý, ale z pohledu ropných magnátů asi ne.
Připomínáš mi vtip. Čech ve švýcarské bance říká tiše u okýnka. Chtěl bych si uložit milion franků. Ona mu říká nahlas.- Nemusíte se stydět za to, že jste chudý.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kablik

podle mne jsi spíš hňup než boháč…

před 3494 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek