vysmátej

Jaky je to byt chudy ?

Vydelavam pres 80tis mesicne, takze jsem urcite bohaty. A ted otazka pro ty, co maji mizerny zivot. Jaky je to pocit brat 20 a mene tisic ?

Nejlepší odpověď
anonym

Být chudý?
😉
To je parádní…
___
Být chudý duchem je tragedie, běž se oplakávat…
😛

Další odpovědi
Funna

napsala bych ti „běž do prdele“ s takovou debilní otázkou…ale nesmím být vulgární…tak jen…trhni si nohou, egoisto…
a už bys mohl vědět, že to důležité si ani za prachy nekoupíš…a tobě to zřejmě chybí, když tu potřebuješ ventilovat svoje problémy…viz minulá smazaná otázka…fakt jsi chudák…

www

Člověk může být bohatý i bez těch iks tisíc nad průměr, což ještě asi nevíš 🙂
Peníze nejsou vše, což dokazuje mj. i tvoje otázka. Nepochopitelné? Ale je to tak. Být chudý duchem je často horší, než být třeba zcela bez peněz. Jenže to je tebe asi příliš složité ☹
Doplňuji:
Lidí s podobnými otázkami znám několik, ale dnes jsou rádi třeba za to, že jim ‚blbej‘ zedník ze stavby (se kterým se málem štítili komunikovat, koupí pivo. Tak dlouho totiž machrovali s penězma, nic jiného neuznávali, dokud nedopadli v honbě za penězi dalšími na hubu a díky svému přístupu a blbosti přišli o všechno.
Mám pocit, že aspiruješ také tam 😉

Agneta

Odhaduji tě na 8 tisíc, a bydlíš v hotelu „maminka“ – a tam už zůstaneš…tam budeš i ve čtyřiceti :DDD

iceT

A to se chlubíš nebo si stěžuješ???
I lidé s 20000 mohou být bohatí,pokud nemusí živit rodinu a platit nájem.
By mě zajímalo jak vysoký nájem platíš se svými 80000,a hlavně kolik měsíčně ušetříš?
Radši mysli na zadní kolečka ,o práci můžeš snadno přijít,stejně tak o další možnost vydělávat a pak už tak bohatý nebudeš,pokud nezmoudříš…kapišto?

hanny 2

Kromě toho,co tu napsali ostatní,ti chci ještě říct,že i takoví "vysmátí "chlubílkové,jak jsi ty,mohou onemocnět nemocí,na kterou je i medicína krátká /a to nemyslím jen rakovinu/, a budou ti všechny peníze úplně k ničemu -. viz jeden bývalý nejmenovaný politik Standa!
Kromě toho můžeš přijít o práci tak rychle,že se ani nebudeš stačit divit!
Chytří lidé se svými výdělky nechlubí!

Pepa25

Smutná je jedna věc: je bohužel běžné, že takové peníze vydělávají ubožáci, kteří prodávají různé pochybné produkty – je jedno, jestli jde o hrnce nebo investiční životní pojištění – a je to hodně smutné, protože to jsou peníze oškubané na jejich zákaznících bez jakékoliv přidané hodnoty …

mosoj

Většího chudáka jsem ještě nepotkal.
Doplňuji:
Nicméně jsi žabař. Mám spolužáka a ten již v roce 2006 bral 35 euro na hodinu.

beruskaa

Jestli si myslíš být chudý když dostáváš 20000kč tak to bravo!! Rodiče vydělávájí dohromady nějakých 60000kč a nehraji si na bohátého.. Kapesné mám 200kč měsíčně a mobil jako každý jiný… Ale můžem mít na co si vzpomenem ale nemáme protože žijeme jako každý druhý. Takoví lidé jako vy jste na ránu..

marci1

Proč se ptáš, když to víš ? 🙂

anonym

Když si teda tak bohatej, nechceš mi půlku jedné výplaty věnovat? -.-
Co sis myslel? že ti tady budou všichni psát jak je to nahovno a ty z toho pak budeš mít radost? že ty si bohatej a že se ostatní maj špatně? Tak na to zapomen, radši budu chudá jak kostelní myš, než abych byla jako ty

beer

Je to paráda, už jen z důvodu, že tě logicky nic nenutí dávat takové stupidní a pro část obyvatel i urážející otázky, jako je tato frajere vysmátej ))

HonzikPernik

Super to je kámo :)

Elos

Být opravdu chudý je když si bezdomovec a nemás třeba nohu. Zkus si týden nemýt, nejíst, chodit po ulici a zebrat lidi. Ani nemáš představu jaký to je.

dudu

I kdyby si zde někdo dělal legraci nebo kdosi byl opravdu blbej, obsah valné části příspěvků je až zarážející. A sice svoji otevřenou zlobou a nerudností. Hodně toho na zdejších stránkách od února 2010 pamatuji, ale čeho je moc, toho je příliš. Takto se přece chová jen rozlícený dav a lůza. Co jsme zde probůh nyní za sešlost?!

Kelt

Možná tady jsi bohatý, ale z pohledu ropných magnátů asi ne.
Připomínáš mi vtip. Čech ve švýcarské bance říká tiše u okýnka. Chtěl bych si uložit milion franků. Ona mu říká nahlas.- Nemusíte se stydět za to, že jste chudý.

kablik

podle mne jsi spíš hňup než boháč…