terry

Jaký je syst. propojení TV,set top boxu,videorecorderu a DVDrecorderu abych mohla jeden program sledovat a jiný nahrát?

Na TV mám 1 scart, na set top boxu, na DVD i na videu po 2.
(set top box je 2tunerový). Díky.
Doplňuji:
Než jsem měla STB, tak jsem rozbočovač nepotřebovala a měla zapojený videorec i DVD a mohla v TV program sledovat a na video nebo DVD jiný program nahrávat.
Teď jen nevím, jak zakomponovat ten STB, co mám teď navíc.
Díky.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Z jednoho scart konektoru STB do videa a z druhého SCART konektoru ze STB do TV

Aby se furt nemuseli přehovat kabely v TV tak existuji SCART rozbočovače

http://www.czechcom­puter.cz/produc­t.jsp?artno=94823

Některé videa mají průchozí SCART, že mají SCART ještě jeden ten by šel do TV

U TV bych dal tento rozbočovač a zapojil bych do něj SCART od Videa, STB, DVD přehrávače

Pokud chcete tak mi napište mail michal.kolesa@seznam.cz a vysvětlím případně jinak nebo i nakreslím

Další odpovědi
briketka10

když jsem si koupila satelit, tak mi neporadil ani vedoucí s OKAY prodejny kde jsem ho zakoupila jak mám nahrávat..mám doma několik zbytečných scartů od nich, propojila jsem TV do videa-recorder-satelit a AV1.Musíš to různě zkoušet a podaří se..