ivory.exe

Jaký je správný postup při péči o problematickou pleť u mužů?

Ahojte,
mám docela složitou otázku. Mám přítele (18), který má problém s akné (hlavně t-zóna). Ráda bych mu koupila nějaké přípravky. Jde mi hlavně o to, že chci, abych mu mohla obličej vyčistit, zbavit pupínků, nějak ošetřit proti navracení. Jen nevím co a jak. Mám koupit nějaký peeling, pak čistící vodu nebo gel a pak nějaký krém? Máte někdo podobné zkušenosti? Díky za odpověď..:)
Doplňuji:
No, ono jde o to, že on se jednou za měsíc ke kosmetičce dostane. Jde jen o to, že je to trochu nákladnější a jednou měsíčně je opravdu málo. Tak zase nevím:) Chce to čištění min jednou denně.

Odpovědi
Lencis

Mohu doporučit jediné. Pokud chcete příteli opravdu pomoci neexperimentujte s žádnými přípravky, ale přesvěčte ho, že i muž, zvláště pak muž, který má s pletí problémy může chodit na kosmetiku. Odborný pravidelný zásah včetně rad povede určitě k radikálnímu zlepšení 😉

anetadela1

No a nechceš s ním zajít na kožní? Mě osobně žádná kosmetika nikdy nepomohla anebo jen na chvilku a pak už mi byl krém jakýkoliv značky naprd. Nebo se zeptej v lékárně, mě doporučili Jarischův roztok, je levný (0,5 litru za 40,–) a docela mi pomáhá. Pak bych ti doporučila ještě jedno, ale bude se ti to zdát odporný. Je to urinoléčba – léčba vlastní močí. Jelikož je moč sterilní, tak nic nehrozí 🙂

Janina76

Hlavne žádné experimenty to by jste mu více ublížila než pomohla a taky nwm jak se mu bude líbit když mu řeknete že u jdete ošetřit pleť bude si připadat že se vám nelíbí jeho pleť .......berze to i z jinneho hladiska!

nikolkap

Nech si od někoho poradit.