BurTon

Jaký je rozdíl v posilování svalů na rys nebo na objem?

Třeba počet serii a opakování a tak. Jen jaký je v tom rozdíl… :)) Děkují

Nejlepší odpověď
slad08

Když si chceš svaly vyrýsovat, tak to znamená že si je chceš vypracovat, tak aby byly na tobě vidět. Nezáleží jestli jsou objemově velký nebo malý, budou vidět i tak.
Na to jsou dobré cviky třeba po 3 sérií a hodně opakování s lehčí váhou.

Zvětšit objem svalů, znamená to, že je chceš zmohutnět, tak aby byly objemově velké a viditelné.
Zde zase musíš dělat více sérií s menším počtem opakování a s větší váhou.

Další odpovědi
jendahun

V první řadě,pokud chceš něco rýsovat,musíš mít co.Kde nejsou svaly,je zbytečné rýsovat.
Druhá věc – změna stravy,jiná strava je na objem,jiná na rýsování.
Za třetí – už to tu kolega napsal – objem= velké váhy,malý počet opakování ve více sériích,rýsování= lehké váhy,velký počet opakování,zařadit aerobní cvičení- běh,kolo,švihadlo a pod..Důležitá je změna stravy.

hanulka11

Tvoji otázku nikdo nesmazal , proč ji dáváš znovu?