Michal Kole

Jaký je rozdíl u piva mezi 10°/12°?Jak přepočítám na promile/procenta alkoholu?Kolik jich musím vypít skončení záchytce?

Nejlepší odpověď
anonym

Na záchytce se končí, pokud pod vlivem nějakých návykových látek pácháš na veřejnosti nějaké nepřístojnosti. Pokud užíváš nějaké léky, dobře si přečti příbalový leták, jak je to s užíváním daných léků v kombinaci s alkoholem.

Další odpovědi
baghira

Stupně (10/12) označují množství extraktu mladiny.
Pivo obsahuje cca 3.5% (desítka) nebo 4.5% (dvanáctka) alkoholu (ale různá speciální piva můžou mít víc i míň.)
Odpověď na třetí otázku je individuální, tobě stačí tak dvě deci,

mosoj

http://www.al­koholmetr.cz/

anonym

Záchytka pro Tebe není. Tys zralý na oddělení neklidů v psychiatrické léčebně. A víš, co říkají? Říkají: Těšíme se na Tebe, Michale Koleso, a za to, jak prudíš na netu, Tě budeme šikanovat:))). Tak se těš. Bojíš se? 🙂