fcoop

Jaký je rozdíl mezi Zoner Photo Studiem 13 a 12?

Je pravda,že když si Třináctku po měsíčním zkuš.provozu zdarma nekoupíte,nabídnou vám možnost získat 12 zdarma?

Nejlepší odpověď
mosoj

Zoner 13 je psaný již pro 64 bit OS ( umí samozřejmě i 32 bit OS ) a podporuje vícejádrové procesory. Ve vlastních funkcí moc rozdílu není . Přibylo tam více možností jak pracovat s vícenásobnými expozicemi.
viz:
http://forum.fo­tografovani.cz/re­ad.php?137,504­1832

Bývá pravidlem, že tak jak nastupují novější verze ( u Zonera každý rok) tak ty starší se dají koupit za podstatně menší peníz a ty méně vybavené i zadarmo v různých časopisech.

Další odpovědi
Hlada

Na Stahuj.cz píšou rozdíly. K dispozici je free verze v angličtině.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/spra­vafotografii/zo­ner-photo-studio/

RomanP

Free verze Zoneru jsou vesměs starší verze a ještě k tomu standardní takže profi nástroje tam rozhodně nejsou toto si Zoner dobře hlídá.

jennysh

Myslím že to nehrozí,jelikož to je komerční program,a za to že vy si nekoupíte verzi 13 vám nedají verzi 12. Všechno se musí platit.

v tom případě pánové tady mají pravdu,jelikož jsem netušil že existuje aj. free verze.