vivatisCZ

Jaký je rozdíl mezi vlogem a random vlogem?

? :)

Odpovědi
Daniel16

Vlog má nějaké téma, random vlog = „náhodný vlog“ je vlog bez konkrétního témata, hlavně takovéty denní vlogy o ničem (co jsem dělal, jak se mám a podobné blbosti).

Questman

Vlog je prostě videoblog, jak říká Daniel16, nějaké téma a předem připravený.

Random vlog oproti tomu není naplánovaný (nebo se tak alespoň netváří), dal by se přirovnat k tomu, když na ulici potkáte kamaráda – monolog o délce několika vteřin/minut, kde dotyčný většinou shrne momentální myšlenky či uplynulé události v nedávné době :)