Adam2

Jaký je rozdíl mezi verify, check a check out?

A jaky je rozdil mezi examine a inspect?

Nejlepší odpověď
postcd

podle mě (angličtina amatér) asi takto:

  • verify je ověřit (třeba správně vyplněné údaje)
  • check je kontrolovat/podívat se na něco
  • check out je zkontrolovat/udělat kontrolu, checkout je provést platbu, zaplatit
  • Examine je prozkoumat, inspect asi totéž co examine, ale více do hloubky

Dejte si to do google.com a podívejte se, v jakém kontextu se ta slova používají

Další odpovědi
quentos

Doplním předchozí odpověď, check out se zejména používá ve smyslu „vyzkoušet něco nového“ nebo taky „odubytovat se“. Mezi verify a check je podobný rozdíl jako mezi českým ověřit a zkontrolovat.