martin21000

Jaký je rozdíl mezi vakuovým a sáčkovým vysavačem?

Odpovědi
mosoj

Pleteš to nějak dohromady. Vakuové jsou všechny. Liší se jenom tvarem a způsobem jakým oddělují nečistoty z odsátého vzduchu.

led

Sú vysávače -
1 – sáčkové – zbierajú do sáčku, lacný pri nákupe, drahšia prevádzka, treba kupovať sáčky
2 – bezsáčkové – zbierajú do nádoby, ktorá je oddeliteľná súčasť vysávača, drhší nákup, lacnejšia prevádzka.
Vysypávať treba obidva – sáčok zahodíte (do odpadu) nádobu vysypete a opláchnete