moncl

Jaký je rozdíl mezi těmito anglickými slovy?

coon,racoon,raccoon znamenají v překladu mýval .Ale proč se každé píše jinak?

Nejlepší odpověď
HaeS

to úplně nevím, ale je to asi něco, jako když na Moravě ti někdo řekne, že kukuřice se u nich vlivem nářečí řekne turkyň… tak vznikají dvě slova pro kukuřici. Každé slovo má hodně významů… třeba slovo krásný – nádherný, okouzlující,… sice že mýval je jenom mýval, ale třeba (když to plácnu) coon se používá v USA, racoon v UK a raccoon v Austrálii… :D nevím, ale podle mě je to tak nějak.. :)