Michal Kole

Jaký je rozdíl mezi Tablet PC a PDA?

Nejlepší odpověď
led

PDA:
počítač do vačku s dotykovou obrazovkou.
Výhody:
malý, ľahký, rýchly, môže byť spojený s telefonnym modulom. Dá sa nosiť stále so sebou.
Nevýhody:
malý, pomalšie písanie, slabá batéria, malá kapacita pamäte aj externej.

TabletPC:
malý notebook(netbook) s dotykovou obrazovkou
Výhody:
malý, možnosť ovládania bez otvorenej klávesnice a myši, batéria má dlhšiu výdrž ako PDA, väčšia kapacita pamäte aj externej. možnosť pripojenia periférií cez usb, pripojenie externého monitoru,…
Nevýhody:
nemožnosť vloženia do vačku od košele 🙂, malá obrazovka, citlivejšia na poškodenie,…

Další odpovědi
anonym

http://notebo­ok.cz/clanky/techno­logie/2007/ovla­dani-dotekem-jak-funguje