Avatar uživatele
Trautenberk

Jaký je rozdíl mezi softwarovými kuličkami a brojlery aneb je Zeman Miloš nebo Milouš.

Teď Zeman v TV hovořil o střelbě „softwarových kuliček“. Vzpomněl jsem si na brojlery.

Jaké je tedy jeho správné oslovení – Miloši nebo Milouši Zemane?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 4078 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
odpomass

Milouč

Doplňuji:
Adekvátní oslovení hulváta hrajícího si na prezidenta je úplně jiné, ale za to by mě na zdejším „svobodném“ serveru smazali…

Upravil/a: odpomass

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ar

Miloš

Jestli to bylo v TV tak je to Miloš. Kdyby to říkal Milouš tak je to z Červeného hrádečku a nebude to o softwarových kuličkách, ale otom , že paní Zagorová je milá holka, .............­.............­....a.samozřej­mně o kuřatech jako bojlerech.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Milouč

Zvykejme si na takovou „rétoriku“… bude hůř! Prostě opět zvítězil „lid“ nad lidmi. Vyhrálo mnoho cigaret nad občasnou dýmkou a stoprocentně prohráli nekuřáci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Miloš

No tak se to občas stane. Jako bylo to pro ně oba dost náročné ty poslední dny, oba jsou dost unavení, tak se to stane…
Když si to srovnám se Schwarzenbergem, tak ten co toho nabreptal… to nemělo kolikrát hlavu ani patu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Milouč

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Milouč

Nějaké to přeřeknutí bych mu toleroval, ale on je většinou používá s jasným cílem, urazit. Odpověď >odpomass< je výstižná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
01Ricco

Miloš

Doplňuji:
Pokud bych měl hodnoti přeřeknutí pana Schwarzenbergra, tak bych se musel zabývat každým jeho slovem.

Upravil/a: 01Ricco

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ku

Milouč

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek