Kelt

Jaký je rozdíl mezi rytířem a chlapíkem, který vymlátí hospodu?

Rytíři bojovali v turnajích, mlátili se mezi sebou, hlavní byl vítěz. Pokud někdo měl nějaké zlomeniny, otřesy, nikoho to nezajímalo. Vítěz dostal něco od nějaké ženské a třeba i tu ženu. Dnes se chlapí pobijí kvůli ženské v hospodě, dají si pár ran, a pokud používají jenom ruce, tak to ještě jde. V každém případě to jsou násilníci. Pro přítomné ženy: Obdivujete takové muže? Děkuji.

Odpovědi
Rokio

Rytíř je urozený a má nějaké zásady cti, zatímco ten druhý ne.