Fidel

Jaký je rozdíl mezi rozlišením profesionální kamery HDV a Full HD? Kolik MB zabere 1 hodina nekomprimovaného záznamu?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

To záleží na codeku a pokud má variabilní datový tok, tak to bude komplikovanější, protože záleží na vstupním signálu, když bude ticho a tma tak nebudou prakticky žádná data a když bude nějaká pestrobarevná krajina a komentář s hudbou tak dat bude hodně.

Další odpovědi
DDarent

přibližně 3,5 MB/s

HDV má buď 720P nebo 1080P, takže je to prostě 1080P= Full HD a 720p= HD