Retko

Jaky je rozdil mezi reportingem a vykaznictvim???

V konkretnim pripade u me zrovna to ma co delat s ucetnictvim a statni pokladnou.

„malá flexibilita reportingu a výkaznictví“

Ale nejspis to bude podobne i v jinych oblastech…

Diky :)

Odpovědi
Nuk nuk

Ve skutečnosti vůbec žádný, jen „výkaznictví“ je české slovo „reporting“ anglikanismus. V jedné větě se to objevilo čistě proto, že dnes je jakási móda psát přejaté anglické výrazy kamkoliv to trochu jde, zřejmě v milném domění, že to tak zní odborněji. Žel se to dělá bez ohledu na to, že pak (např. jako zde) jdou za sebou vlastně dvě synonima.

koldy

žádný, je to stejné, oboje je postaveno na tomto, svět chce být klamán, tak mu to dopřejme, reporting se používá ve vedení-Víc zkreslených čísel 🙂