Brunette56

Jaký je rozdíl mezi podzimním a zimním typem ženy?

Mám světlou plet, tmavohnědé vlasy i výrazné obočí a zelenohnědé oči. Ale nevím jestli jsem podzimní nebo zimní typ. Poradí mi někdo, jaký je mezi němi rozdíl a jak to poznám =)

Nejlepší odpověď
annas

Projděte si odkaz, v němž jsou charakterizované jednotlivé typy, znaků je mnohem víc než jen světlá pleť a barva vlasů. .

Podzimní typ
" Pleť ženy podzimního typu je teplá se světlým, zlatavým podtónem. Její zbarvení sahá od barvy světlé nebo růžové slonoviny přes zlatobéžovou k bronzové, často postříkané zlatohnědými nebo narezlými pihami atd. "

Zimní typ
Klasická „zimní“ žena je Sněhurka: pleť bílá jako sníh, rty červené jako krev a vlasy černé jako ebenové dřevo. Obličej proto působí trochu jako z porcelánu, je chladný a spíše bledý. Jinak barva pleti kolísá mezi jasně bílou, bledě žlutavou a světle olivovou."

Více zde: http://manikura-dagmar.webnode­.cz/jaky-jste-typ/

Další odpovědi
anonym

Podzimní ještě může a zimní už nemůže