badisko

Jaky je rozdil mezi podekovanim a podekovanim …

Je rozdil mezi podekovanim a podekovanim ?
Krapet by me to zijimalo ..
podekovani .. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/podekovani
a dalsi … http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/podekovani-5

To jen tak namatkou clovek by cekal.. ze kdyz nekdo podekuje lidem na odpovedich.cz tak ze projednou ten kodex zlati a stribrni prejdou ..zde se nejednalo o zadne chatovani pouze mi to pripadalo zvorile podekovat ..tak se ptam je podekovani a podekovani neco jineho ?…

PS; Dekuji vsem uzivatelum na odpovedich.cz ze jsem se dostal na onu pomyslnou sribrnou metu…
Doplňuji:
No ja napsal podekovani a bylo smazano cca 5 nin…:D tak se mi to zada zvlasni …

Nejlepší odpověď
annas

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=gratulace

Novější gratulacer. ,Dr. Axl ,Chudst, Sůwa, IceT, hanny, Quentos, Led, mosoj, Deli, ReHu, ocko atd.

Ad Badisko. Nikdy jsem nežádala, aby mně někdo gratuloval.

Zajímavé, že na deseti stránkách jsou gratulace ostatním, ty nejsou vidět. Jen gratulace více než 100 dní stará vadí. Jedině annas patří k těm rovnějším?

Překvapilo mě, že jste záměrně vybral mě, nikoliv třeba Dr.Axla, kterému také gratulovali ke zlatu a stříbru.

Velmi se vaše poznámka hodila www, který hned vyplivl jedovatou slinu
------ …

Od jisté doby admini gratulace mažou na rozdíl od minulosti. Zeptejte se jich, proč to tak je.

Jak jsem dnes reagovala u otázky ladiče … každý si sám o sobě vytváří obraz, který svědčí jen a jen o něm …

Co dokáže závist …jedině odhalujete své pravé já…

Doplňuji:
Upřesňuji dny. Gratulace annas byly vložené před 1203 dny a druhá před 1144 dny.

Ani Badisko ani www na Odpovědích nebyli. Od té doby se mnoho a mnoho na Odpovědích změnilo.

Protože soudíte mé působení zde, tedy i moje žití, obujte si moje boty a přejděte moji cestu, projděte moji minulost, pociťte moje slzy, zažijte moji bolest, radost, projděte kroky, které jsem prošla já, zakopněte na každém kameni, na kterém jsem zakopla já. Za každým vstaňte a jděte dál, tak jako já.

A až potom můžete soudit a tvrdit, že všechno víte. I to, co bylo před více než 1000 dny …

Disciplína a slušnost začínají zvládnutím svých myšlenek. Jestliže nedokážete ovládat své myšlenky, nedokážete ovládat to, co děláte .....

Další odpovědi
www

Žádný rozdíl nevidím. Jak ale vidíš i ty, někteří jsme si i zde zkrátka „rovnější“ 😁
Názor+zkušenost
Doplňuji:
Jen na vysvětlenou: v době ne zcela dávné (socialismus) se říkalo ‚všichni jsme si rovni, někteří ale rovnější‘.
Tvoje původní poděkování jsem viděl a nedivím se, že se divíš. Na to si ale časem zvykneš, neboj 😁 !

Damiana

V první řadě ti blahopřeji ke stříbru:-) Je vidět, že ti to udělalo radost:-)

Dříve tu bývalo takovým dobrým zvykem (snad pozůstatek obyčejné lidské slušnosti), že když se někomu něco významného povedlo – například zde dosáhl ocenění – tak se mu normálně a pěkně k tomu pogratulovalo. Bylo to fajn a bylo vidět, že lidé se ještě umějí (a chtějí) bavit – když už si vytvořili nějakou tu komunitu.
Jenže… Závist, nevraživost a lidská blbost na sebe nedaly dlouho čekat, takže někdo někomu hezky popřál a nějaký neduživý blbeček (takový se vždycky najde) se „ujal“ moci a velice uboze a náruživě to milé „splachoval“ – výsledek – otrávení a hlavně odcizení se. Ale záleží na pohledu každého. Mě osobně je to jedno, já se vytočit nenechám, jen si myslím svoje:-)

anonym

Já ani nestihla poděkovat za gratulace k dosažení zlata Tímto se gratulantům ještě jednou dodatečně omlouvám! Bylo to počátkem roku a tom004 formuloval gratulaci a než jsem si jí stačila přečíst (i „odpovědi“) byla pryč! Tak to tady prostě chodí, čemu se divíš?
A proč „pomyslné“ stříbro? Dosáhnul jsi skutečné úrovně, která je hodnocena jako „stříbro“, tak asi něco znáš a umíš a umíš se i podělit.
Gratuluji!!!

iceT

Poděkovat můžeš jen tak mezi řečí,skromně,bez příkras,taky nemusíš poděkovat vůbec počítaje s tím,že i když se děkovně nevyjádříš,ten druhý ví,že děkuješ v duchu.Asi tak nějak.
Každopádně gratuluju ke stříbru a hurá na zlatou cestu…

anonym

V čem je rozdíl? No přece propastný – jednak přes 3 roky, ale především v procesu zpřísněných podmínek s ohledem na rostoucí chatovací balast. V začátcích bylo potřeba povbudit těch pár uživatelů k aktivitám značnou benevolencí. Posléze, kdy je už přes 25 tisíc registrovaných, bohatě postačuje samotné unikum, kdy Odpovědi.cz jsou jediný web mezi poradnami, jenž není důsledně moderován a nezabraňuje opakovaně zabanovaným nekompromisně další přístup, jako je tomu u všech korektních portálů.

Za celou 4letou historii vložili dík přímo za gratulaci pouze 2 uživatelé – viz odkazy:
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=pod%C4%9Bkov%C3%A1n­%C3%AD%20za%20gra­tulaci
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/podekovani-gratulantum

Naproti tomu děkující za tričko byl posléze deaktivován.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/podekovani-pro-odpovedi-cz

A do třetice, když si někdo není jist, tak se přímo zeptá „Jak poděkovat?“
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-podekovat-podle-pravidel-portalu
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-novacci-nepodekuji
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vyzadujete-tady-na-odpovedich-aby-se-v-otazkach-vyskytovalo-bud-slovo-prosim-nebo-dekuji

Zároveň není poprvé, že se potrefená uživatelka snižuje k vědomé mystifikaci, kdy nenápadně zaměňuje gratulaci od ostatních a vlastní otázku-neotázku se zřetelnou motivací rozmazávání vlastních zásluh. (viz jadrné úsloví o samochvále).

V poslední době dosáhl Děda Louda zlata a pusinka50 stříbra a též se to v nových poměrech vyřešilo gratulacemi v interním poště, jak doporučoval provozovatel.

P.S. 1) Vzhledem k tomu, že pravda některým „hříšníkům“ může překážet, doporučuji preventivní print screen, než to nějaký ješita (viz replika Damiany) smázne.

  1. Zítřkem se ti po půlnoci aktivuje status stříbrného, čímž sám získáš oprávnění skrýt závadné příspěvky a udělovat nominace.

Doplňuji:
Indicie nepřímo usvědčují dotčeného aktéra smazání původního dotazu v době, kdy bývá admin pravidelně mimo hru (a nedorazil žádný infomail).

anonym

Prý se to tady už nevede.

arygnoc

no to ma teda podrž, že to tu tak dlho vydržalo.
admini asi mali výpadok prúdu.

Bedy

Já tam žádný rozdíl nevidím teda…

briketka10

annas,
ve tvé odpovědi je odkaz na lištu a gratulace od
barbakana k mýmu zlatu a zas jsem se pobavila,
jak mi přál bolak, že už nejsem ta malá holčička
co si hraje s člobrdem a pak jak jsme si psali v
diskuzi no to se tady válím zase smíchy až se za
břicho popadám a tenkrát si pamatuju, že byla ta
jeho gratulace vymazaná a zrovna mi zemřela moje
kočička Briketka a já chtěla z odpovědí nadobro
odejít požádala jsem adminy, aby tu gratulaci dali
zpátky a zároveň jsem přeci měla celý týden problém
z heslem a jmenovala se tsarbombina to bylo hrozný :(

annas

Máš pravdu. ta tsarbombina byla hrozná, myslím nick. Jinak jeho nositelka se nezměnila, je fajn.. 🙂 To nebylo snadné si zapamatovat. Vím, že Ti gratulace zmizela, ale neuvědomila jsem si, zda to bylo stříbro nebo zlato.

www

Annas, moje sliny jsou stejně jedovaté, jako ty vaše špičky z banánů. Viz vaši otázku ‚Máte strach z banánů?‘, zejména její nekonečnou diskuzi s jiným uživatelem 😁
P.S: badisko, musíš si mne přidat do kontaktů 😉

badisko

ad .. Annas … to nebylo cilene primo na tebe …:D zadej presne toto do modre listy … podekovani … hned prvni 2 odkazy to vyhodi tebe …opravdu to nebylo mireno na tvou osobu tak se necerti .....

badisko

Pokud se te to nejakym zpusobem dotklo.. tak se moc omlouvam …
vazne v tom nehledej nic osobniho … jen jsem chtel poukazat na to.. ze otazka …tedy podekovani uz tady bylo … a ze zustalo narozdil od meho … ze to vyhodilo tve odkazy za to nemuzu ..kdyby tam byl nekdo jinej tak jsem uvedl nekoho jineho … proste byl odkaz ve spatnou dobu na spatnem miste …:D a me nejak nedoslo ze se te to dotkne …sorry ..