Teplometgang

Jaký je rozdíl mezi optickou mechanikou a vypalovací mechanikou? Může optická mechanika vypalovat CD a DVD?

Jaký je rozdíl mezí OPTICKOU MECHANIKOU a VYPALOVACÍ MECHANIKOU? Může optická mechanika vypalovat CD a DVD??

Odpovědi
HonzikPernik

OPTICKÁ mechanika je založena na principu čtení a zápisu pomocí laserových vln.
Podporuje buď čtení, anebo čtení a i zápis.
ANO, MŮŽE OPTICKÁ MECHANIKA VYPALOVAT CD a DVD.

lexx

ano, může, je na to určená, jenom starší mechaniky byly pouze čtecí (ověř si) rozdíl je asi ten jako DVD player nebo DVD rekordér (čtení i zápis) mechanika DVD zvládá i CD naopak ne

annas

Ad teplometgang – velká písmena v celých slovech znamenají , že na někoho křičíte. vyhrožujete atd., tedy jde o negativní informaci.