Teeny17

Jaký je rozdíl mezi oborem kuchař a kuchař-čišník? Uplatní se oba stejně v budoucnu v povolání kuchař?

Chci být kuchařkou a proto studuji SOU-obor kuchař, jenže musím přestoupit na obor kuchař-čišník. Ráda bych vystudovala pouze kuchařinu a slyšela jsem, že v těch oborech není extra rozdíl, je to pravda? Děkuji.

Odpovědi
Anonymka15+

Mám pocit, že v nich rozdíl není. Ti ,,studenti'' se tam učí i vaření i obsluhování, usuzuji z toho, co jsem slyšela. Jistá si ale nejsem, protože učební obory nejsou zrovna moje hobby. 😁

dubraro

Budeš mít o kvalifikaci navíc – to je dobře, ne? Nevíš, kdy se ti to bude hodit.