Michal Kole

Jaký je rozdíl mezi neurologickým kladívkem a zámečnickým kladivem ?

Kdyby do mě neurolog klepnul 100 g zámečnickým kladivem chovala by se moje končetina stejně jako klepnutím neurologickým kladívkem ?

Nejlepší odpověď
Jikra

Ve zpracování. Jinak výsledek je stejný.

Další odpovědi
bolak

já bych řek že už tě možná párkrát klepnul :)

briketka10

tó určitě, měl bys bouli, ale záleží
na tvý odolnosti neurologický je
gumový a zámečnický kovový néé
a končetina by ti vylítla až do stropu :)

Sůwa

100 g zámečnické kladivo je jak dětská hračka, ale možná neurologické kladivo je ještě lehčí. Při klepnutí stejnou silou, stejně těžkým nástrojem a do stejného místa bude i výsledek stejný ( nebo žádný ). 🙂

elvan

Možná že má jiný tvar uzpůsobený k tomu, aby se lépe trefil, ale kdyby neměl neurologický a pořídil si jiný, řekla bych, že by ušetřil a nic zásadního by se taky nestalo :)