Jaký je rozdíl mezi motory TDI, HDI, i, ST?

Jaký je rozdíl mezi motory TDI, HDI, i, ST.

Nejlepší odpověď
panenka

ST-je přímý střik paliva
TDI-pd má to traktorový zvuk a je hlučnější oproti HDI a má to lepší zátah od nízkých otáček lepší se s tym předjíždí
hdi je comonreyl

Další odpovědi
dejv.s

TDI A HDI jsou naftove motory ST benzinovy.T-turbo D-diesel i-injektion, HDI je to same jen ma lepsí emisni normu.i je oznaceni jak jde palivo do spalovaciho prostoru jestli primo nebo neprimo i-jde primo a je to lepsi. Co znamena ST uplne nevim ale je to benzinovy motor a rekl bych ze to bude benzinovy motor s turbem ale nejsem si jisty

sonic222

ST je přímý vstřik paliva (benzínu) jak už tu bylo řečeno a je s turbem. Tento typ motoru se dává do vozů koncernu Volkswagen a označuje se mj. TSI

Zdroj: moje.hlava