jaky je rozdil mezi mobilem a iphonem. a co je to vlastne iphon

Nejlepší odpověď
anonym

„iPhone“ je prostě jen jeden z mobilních telefonů, vyrábí jej firma Apple. Jedná se o telefon který spadá do kategorie těch chytřejších s poměrně velkým vícedotykovým displejem.

existuje už v nějkolika různých variantách které po sobě v čase následovaly (.., 3g, 3gs, 4,…)
Doplňuji:
iPhony se vyznačují poněkud přemrštěnou cenou, ale i velmi jednoduchým ovládáním, obrovským počtem dostupných aplikací a her i spolehlivostí. Nedostatkem iPhonů je poněkud diktátorský styl kterým firma Apple příliš často nakazuje a zakazuje používání určitého softwaru a nikomu nedává zrovna volnou ruku při výběru, zvlášť pokud by možnost výběru šla proti jednotnému stylu značky, či zájmům samotného applu a partnerských operátorů.

Momentálně nejzdravější reálnou konkurencí pro iPhone telefony jsou Android telefony ( http://goo.gl/17qr ) jedná se prakticky o totéž, jen cena bývá nižší a přístup k uživateli otevřenější