tuCZek

Jaký je rozdíl mezi Microsoft Office pro komerci a Office pro domácnost?

a rozdíl mezi Windows home a professional

Nejlepší odpověď
led

Zjednodušene:
Profesionál má o trochu viac systémových prvkov.

Další odpovědi
Hlada

Microsoft Office pro domácnost obsahuje jen Word, Excel, Power Point a OneNote.

Windows XP Home nemá některé funkce, např. Vzdálená plocha, Dualview, některé síťové, neumí slučovat oddíly HDD, co si vzpomínám, bude toho víc.

franku

1)Ten Office,není to jen o ceně?
2)Tady je to o aplikacích

mosoj

Je to o tzv balíčcích.
Office pro komerci a Office pro domácnost (studenty) obsahují naprosto identické aplikace, jenom v komerčním balíčku je navíc Microsoft Outlook.