Jaký je rozdíl mezi micro SD a micro SDHC.

Prosím o vysvětlení rozdílů mezi těmito 2 kartami. Děkuju

Odpovědi
GangstaHelper

O kartách by se „dalo říct“, že jsou totožné, a liší se třeba jen kapacitou.

Výhodou SDHC standardu je, že maximální velikost karty může přesáhnout 2GB.

Ke čtení SDHC musíte mít také čtečku (nebo slot na mobilu…), co SDHC podporuje.

Obyčejnou kartu, bez SDHC je samozřejmě pak možné použít i v zařízeních s SDHC

V.3.S.K

Karty micro SD jsou do 2GB,nad 2GB SDHC mají vyšší přenosovou rychlost.Jinak velikost je stejná

Zdroj: vlastní zkušenost