Putin

Jaký je rozdíl mezi „Less“ a „Fewer“?

To vím, ale přesto se používají v jiných situacích, ne? Někde jsem viděl opravu z Less na Fewer, tak nevím jak to tedy je. Za reakce díky!

Nejlepší odpověď
Quimby

Fewer se používá pro počítatelné věci nebo ve množném čísle obecně.
Less se používá pro nepočítatelné věci nebo když nemají množné číslo, popřípadě pokud se jedná o porovnávání čísel.
Doplňuji:
Je to podstatné pouze z hlediska gramatiky, daný člověk ti bude úplně v pohodě rozumět ikdyž je prohodíš, ovšem když píšeš něco oficiálního, mohlo by na tom záležet.

Další odpovědi
arygnoc

žiadny.
sú to synonymá.

;-Q