nina.ph

jaky je rozdil mezi leky ?

jaky je rozdil mezi leky medical redukovani chuti xl to s s calories control xl to s?
je to od same znacky xl to s.

Nejlepší odpověď
Pájo

Nejsou to léky
… jen podotýkám… jedná se (pouze) o doplněk stravy.

Zatímco léky procházejí (několikastupňovým a specifickým, nakonec i klinickým) testováním a je u nich garantována účinnost a bezpečnost – s tím, že jsou vyráběny za přísných podmínek pro farmaceutickou výrobu (jištění jakosti surovin, meziproduktů, konečných produktů, stabilitní testy ap.)…

Doplněk stravy (kterým XL to S Medical je) splňuje (pouze) podmínky neškodnosti (nikoli účinnosti) a je vyráběn v podmínkách splňujících požadavky potravinářské výroby (tedy né zdaleka tak přísné).

Další odpovědi
beer

„XL to S Medical redukování chuti k jídlu je přírodní produkt pro regulaci chuti k jídlu a nutkavých stravovacích návyků.“
http://www.le­kynainternetu­.cz/p/xl-to-s-medical/
„XL to S Calories control snižuje absorbci přijatých kalorií.“
http://www.obchod-zdravi.cz/xl-to-s-calories-control-30-tbl-i2259/