Kroupič

jaký je rozdíl mezi Koule a Kule ?

Nejlepší odpověď
annas

Kule je 1. náboj střelné zbraně, (kulka, koule), 2 karetní barva, 3.slang nedostatečná známka

Koule je 1.geometrický tvar, 2.předmět tvaru koule,3.náboj,4­.nedostatečná známka slangově.

Doplněny všechny významy podle slovníku.

Další odpovědi
hanulka11

koule může být ve sportu /na vrhání /, nebo na vánoční stromek ozdoby

kule – 5 ve škole, karetní barva

tom004

Může to být třeba jedna nějaká „koule“. A „kule“, může být třeba do děla,nebo do praku. Těch významů je hodně.

dedeg

také třeba v nářečí