Jaký je rozdíl mezi klasickou a akustickou kytarou ???

NA kterou Kytaru hraje ten kluk ???? http://www.you­tube.com/watch?v=33Y­cYLumEDk

Nejlepší odpověď
quentos

žádný, je to totéž. „Klasické“ kytaře se v odborné muzikantské terminologii říká akustická.

Další odpovědi
geoorg

Klasická (akustická) hraje i bez připojení ke kombu. Na elektrickou kytaru se hraje většinou trsátkem a má výhodu v tom, že si tam člověk může pohrát se zkreslením zvuku.

Ten kluk na videu hraje nejspíš na kytaru elektroakustickou. Tzn., že hraje i bez zapojení do elektřiny, ale pro ten případ tam má i snímač a ekvalizér.