irij

Jaký je rozdíl mezi kávou označenou jako ARABICA a ROBUSTLE?

Nejlepší odpověď
hanulka11

arabica je voňavá a má méně kofeinu
robusta nemá takovou vůni a je silnější/obsahuje více kofeinu/
mě chutná arabica -piji 1 denně

Další odpovědi
atriplex

Jsou to dva druhy kávy, něco jako dva druhy jablek. Arabica je cennější, takže čím víc arabicy, tím lepší káva a pochopitelně dražší. 100% arabicu vaří třeba v mekáči…

Aqualung

Robusta je odrůda,která má větší výnos a je méně kvalitní,proto obvykle levnější