Jaký je rozdíl mezi kalupem a kalupinkou ?

Nějak mi hlava nebere odkaz Dr.Axla :http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/znate-vyynam-slova-kalup
Doplňuji:
To ano,ale tazatel se ptal výslovně na „kalup“ nikoliv kalupinku.Konečně jsi odpověděl bez odkazu,ale i tak,není to s tvé hlavy a to je dobře. Jen se chci zeptat: Co tak najednou brojíš proti annas?

Nejlepší odpověď
Drap

Nediv se tomu. To už tak bývá, že velcí „geniové“ mluvívají dost často jazykem, kterému ti ostatní, obyčejní „blbci“ nerozumí. A to brojení neni najednou, to je dlouhodobý přetrvávající stav.

Další odpovědi
anonym

Kdyby ses obtěžoval odkaz přečíst, nalezl bys přímou souvislost od annas:
„Jinak slovo kalupinka (kalupjenka) znamená čilou ženu, stále spěchající a je odvozené od slova KALUP – spěch. Jde o slova cizího původu.“
Máš-li výhrady k doslovné citaci, adresuj autorce!

annas

Ad barbakan. Dotaz tazatele belgikta byl formou ankety, takže se ptal, kdo zná význam slova kalup. Takže šlo zcela o něco jiného, než bylo v odkazu na mou odpověď.

anonym

barbakane, jeste nedavno jsem si s jednim uzivatelem psala, .. delali jsme si pr .., ze uz jenom cekame, kdy nam bude " prezident " hazet odkazy i z jinych poraden .. !! a uz je to tady ! :)) sice se trochu opicil po radci , ale i tak .. :)
ale zase se po ranu nasmeju .. :)

anonym

Tak trošku srandy po ránu není na škodu!

anonym

… oni nestaci ty odkazy .. on musi vzdycky pripsat , kdo v tech odkazech je .. , hlavne ta an. mu lezi v hlave , s tema skoro 110 t. bodama .. :)
:) . no, ale jeste neni asi dnes uplne probuzenej … jinak by dal do zavorky jeste .. an., kerberus .. an., kerberus .. :)
nebo ze by : vrana k vrane .. :) pamatujete ? :)

anonym

U původního odkazu nikdo nebyl jmenován, jen lišta vyplivla shodné klíčové slovo. Teprve po afektem zatemněné pozornosti tazatele jsem pouze doslova citoval.
Vždy jde přece o obsah příspěvků – to někdo jiný se vrhá na nicky.
Kdybych měl replikovat ve stejném duchu, musel bych tazateli oponovat, aby se konečně naučil předložky („Z tvé hlavy“), a další logické rozpory.

bolak

Teda to sem tu dlouho nebyl. To vážně sám sebe považuješ za nicku? No, je pravda že trocha sebekritiky neuškodí, ale nebuď na sebe zas tak přísnej…

anonym

a co vase :
Hypostezka .. ? mam take trosku pamet.., i kdyz jsem ja jsem celou zakladku vazne proflakala .. obcas ale i u vas se vsimnu, ze jste nekdy " chybel " … dalsi priste …, az budete zase nekoho napinat na pravopis ..

  • iv-

anonym

Už se ti ulevilo?Tak to jsem rád. Kdybych byl aktivní jako ty a hledal tvoje hrubky,tak to bych musel mít tvoji náturu.,ale za to,že dělám chyby ve psaní se vůbec nestydím.

Sůwa

Barbakane, já už takovou menší sbírku hrubek Dr.A. mám ☺. Taky mám celou složku jeho invektiv, demagogií a hrubého napadání dalších uživatelů. Je jen otázka času, kdy budou využity…Gadwin je velice užitečný prográmek.

anonym

suwo, mohla by jste mi to prosim pozdeji pujcit … ? ja chci zacit " sbirat " pro bolaka … az se vrati, zepta se, co noveho .., tak napisu , ze " vse pri starem " a hodim mu tam take nejake ty odkazy .. :) i kdyz jsem proti nim a malokdy je ctu .. :)

Drap

Co to takhle vydat knižně ? Určitě by byl mezi zdejšími uživateli značný zájem.

Sůwa

To bych mohla i s ilustracemi…

anonym

… jedine na toal. papir !