Nikkol

Jaký je rozdíl mezi jezinkou a jeskyňkou?

Nejlepší odpověď
Pájo

Podle mne mezi nimi rozdíl je. Jeskyňka bude rozhodně trochu hodnější.
Něco jsem k tomu našel:
http://a.da.mek­.sweb.cz/super­nat/jezinka.htm

Je to jako s čarodějkou = to je ta hodnější, co umí kouzlit a čarodějnicí = ta, co také kouzlí, ale klidně vás prokleje, začaruje, očaruje, křivě obviní a pomluví…
… a v MHD do vás bude píchat holí, když si jí hned nevšimnete a nevyskočíte, abyste jí pustili sednout…

Další odpovědi
Drap

Podle mne žádný, považuji je za stejnou bytost,