carlosbomber

Jaký je rozdíl mezi jednogeneračním a dvougeneračním domem ?

Nejlepší odpověď
marci1

Jednogenerační dům je jedna bytová jednotka. Dvougenerační je rodinný dům, který sestává ze dvou a více (relativně) samostatných bytových jednotek. 🙂

Další odpovědi
cukrar

název vznikl od toho, že tam bydleli dvě generace, rodiče a děti. Takže je to dům, kde žijí samostatně jedna (dvě) rodiny.

Dochy

Předpokládám že v zásadě dva byty, část je společná, nemusí být odděleny úplně (vzhledem k tomu, že se předpokládají úzké rodinné vztahy)