ReHu

Jaký je rozdíl mezi iPodem a MP3, popř MP4?

Prosím, jsem laik. Jaký je rozdíl mezi iPodem a MP3, popř MP4? Vím jen, že MP4 je i na filmy.
Prosím polopaticky.
Díky.

Nejlepší odpověď
ten který je

Pokud máte na mysli iPod hudební přehrávač,tak ten přehrává muziku ve formátu MP3 a videa ve formátu MP4.Hudební přehrávače iPod jsou takovými dá se říct luxusnějšími přehrávači od firmy Apple a např iPod Nano má i zabudovanou kameru.

Další odpovědi
GangstaHelper

Ipod je název pro přehrávače od Apple. Začalo to MP3 přehrávači a skončilo u dotykového skoro počítače Ipod Touch (což je Iphone bez telefonu).